JNes Emülatör Full Türkçe İndir# Program Hakkında

Nes oyunları denince aklınızda bir şey çağrıştırmıyor olabilir veya ne olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Bir nesil atari oyunlarıyla büyüdü. Ben de o şanslı nesilden biriyim. Nes oyunları dediğimiz şeye de kısaca atari oyunları diyebiliriz. Bu oyunları oynamak için normalde atari almak, televizyona bağlamak ve atari kasetleri almak gerekirdi. Atari kasetleri de içerisinde tek bir oyun veya birden fazla oyunlar bulunan kasetlerdi. Artık devir değişti. Bu oyunlar, o zamanlar kasetler halinde satılırken, artık oyunları internetten indirebilirsiniz ve bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Bu oyunların boyutları sadece KB ile ifade edilecek boyuttadır.
Oyunların formatları da .nes şeklindedir. Jnes ise bu oyunları açmaya yarayan programlardan biridir. Bu tarz yazılımlara da emülatör deniyor. Jnes emülatörünün orijinal dili İngilizce’dir. Birkaç ay önce Türkçe’ye çevirip gerekli dosyayı programın geliştiricisine göndermiştim. İngilizce bilmeyenler artık programı Türkçe olarak kullanarak bu eski oyunları oynayarak nostalji yaşayabilirler.

# Video

# İndirme Bölümü

İNDİRME LİNKİ : İNDİR (5 Saniye Bekle Sağ Üst Geç De)


Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.
Copyright © 2016. TeknoCity - Program, Uygulama, Film Full İndir - Tüm Hakları Saklıdır