Adobe Photoshop CS6 Portable Full Türkçe İndir
Adobe Photoshop CS6 Portable Full Türkçe İndir

# Bilgi


Adobe Photoshop CS6, eski sürümlerine göre çok daha esnek ve kullanışlı bir arayüze kavuşturulmuştur, bunun nedeni ise Adobe Photoshop yapımcılarının bir şeyi fark etmiş olmaları gibi görünüyor buda başlangıç ve orta seviye kullanıcaları kazanması gerektiği arayüz üzerinde yapılan değişiklikler sayesinde önceki sürümlerinde de olan birçok ön plana çıkmamış özellik, bu değişiklikler ile programda ön plana çıkmayı başarmaktadır Smudge Tool aracı üzerinde değişiklikler yapılarak daha da işlevsel ve kullanım kolaylığı kazandırılmıştır. Adobe PhotoShop C5′e göre çok daha gelişen CS6 yeni özellikleri beraberinde getiriyor.

Yeni bulanıklaştırma galerisi, yepyeni kırpma aracı, uyarlanabilir geniş açı, otomatik kurtarma, 3D çizim, geliştirilmiş otomatik düzeltmeler gibi bir çok yeni özellik geliştirilmiştir. Ayrıca yazma stilleri, dolgu metni gibi yazı özellikleri de geliştirilmiştir. Arayüzü geliştirilen Adobe PhotoShop CS6 diğer sürümlere göre daha kullanışlı ve sistem dostu olmayı hedefliyor. Türkçe dil desteği sayesinde kullanımı kolaylaşıyor. Ayrıca araçların açıklamasıda mevcut olduğu için zorlanmadan kullanmak mümkün. Sizde Adobe Photoshop CS6 ile artık çok daha iyi görseller yapabilirsiniz.İndirdikten sonra kurulum yapmadan Direkt olarak uygulamaya tıklayabilirsiniz.

# Dosya Hakkında

Dosya Adı : Adobe Photoshop CS6 Portable Full Türkçe
Dosya Türü : Rar
Dosya Boyutu : 210 Mb
Platform : PC
Rar Şifresi : Yok.
Upload : TeknoCity

# İndirme Bölümü

İNDİRME LİNKİ : İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.
Copyright © 2016. TeknoCity - Program, Uygulama, Film Full İndir - Tüm Hakları Saklıdır