Smart install Maker Full Türkçe İndir


Smart İnstall Maker Full Türkçe İndir

# Bilgi

Smart Install Maker , hazırladığınız yazılımlar için profesyonel bir şekilde kurulum ( Setup ) hazırlama programıdır . Smart Install Maker hazırladığınız yazılımları istediğiniz şekilde derleyip hazırlamanıza olanak verir . Yazılımlarınıza istediğiniz kurulum değişikliklerini uygulamanıza ve geliştirmenize olanak verir . Windows sistem , kayıt kütüğü , kısayollar , lisans bilgisi , ActiveX denetimi , çalıştırılabilir komutlar, metin bilgileri ve daha fazlasını oluşturmayı sağlar . Özelleştirilebilir grafik kullanımı sayesinde uygulamalarınıza kendi grafik dosyanızı yerleştirebilirsiniz .

Program rar ve kabin dosyası biçimde veri sıkıştırmayı destekleyerek , hazırlamış olduğunuz çalışmaları internet üzerinden dağıtabilirsiniz . Kullanışlı arayüzü , kolay kullanımı ve çoklu dil desteği sayesinde zorlanmadan herkes kullanabiliyor . Boyutunun küçük olması ve bilgisayarı kasmadan çalışması programı ön plana taşıyor . Sizde Smart Install Maker kullanarak katılımsız programlar yapabilirsiniz .

# Dosya Hakkında

Dosya Adı : Smart İnstall Maker Full
Dosya Türü : Rar
Dosya Boyutu : 7.35 Mb
Platform : PC
Rar Şifresi : Yok.
Upload : TeknoCity

# İndirme Bölümü

İNDİRME LİNKİ : İNDİR (Sağ Üst Reklam Geç)

Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.
Copyright © 2016. TeknoCity - Program, Uygulama, Film Full İndir - Tüm Hakları Saklıdır