Visual Studio 2010 Ultimate Full indirVisual Studio 2010 Full Tek Parça İndir

# Bilgi

Microsoft Visual Studio , microsoft firmasının geliştirdiği çok gelişmiş özelliklere ve yardımcı araçlara sahip bir dosya editörüdür . Visual Studio ile net platformu üzerinde geliştirilen proje dosyaları dışında metin dosyaları , sql ve rtf uzantılı dosyalar da düzenlenebilir . Bu program Windows Forms uygulamaları , web siteleri , web uygulamaları ve web servisleri ile birlikte konsol ve grafiksel kullanıcı arayüzü uygulamaları geliştirmek için kullanılır . Visual Studio IntelliSense’in yanı sıra  “code refactoring ” destekleyen bir kod editörü içerir . Entegre hata ayıklayıcı , hem kaynak seviyesinde hem de makine seviyesinde çalışır .

Diğer yerleşik araçlar , guı uygulamaları , web tasarımcısı , sınıf tasarımcısı ve veritabanı şema tasarımcısı yaratabilmek için bir form tasarımcısı içerir .Hemen hemen her işlevsellik düzeyinde dahil olmak üzere , kaynak kontrol sistemleri için destek (Subversion ve Visual SourceSafe gibi) sunan eklentileri kabul eder . Visual Studio , değişik programlama dillerini destekler , bu da kod editörü ve hata ayıklayıcısının neredeyse tüm programlama dillerini desteklemesini sağlamaktadır . Dahili diller C/C++ , VB.NET , C# ve F#  içermektedir .

# SerialSerial indirdiğiniz Rar'ın içinde mevcut.. Daha önceden indirip elinde serial olmayanlar için yazdık.

# İndirme Bölümü

İNDİRME LİNKİ : İNDİR (5 Saniye Bekleyip Geç Diyin)

full cracked crack download iso serial vb net visual basic
Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.
Copyright © 2016. TeknoCity - Program, Uygulama, Film Full İndir - Tüm Hakları Saklıdır