Windows XP Professional SP3 MSDN Full Türkçe İndir ISO


Windows XP Professional SP3 MSDN Full Türkçe İndir ISO

# Bilgi

Windows XP Professional SP3 , %100 orjinal Msdn format cd’sidir . CD üzerinde herhangi bir oynama yapılmamıştır . Gönül rahatlığı ile indirip PC’nize format atabilirsiniz . Tek yapmanız gereken boş bir dvd alıp aşşağıdaki linklerden herhangi birisinden gerekli dosyayı indirip içindeki programı kullanarak İSO dosyasını boş dvd’ye yazmak . Artık %100 orjinal format cd’niz hazır . Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemli bilgisayarlarınıza Windows XP formatı atabilmeniz için Harddiskinizi biçimlendirmeniz yani sıfırlamanız gerekir . Bunun nedeni Microsoft firmasının eski Windows sürümlerinin kullanılmaması için yaptığı ayarlamalardır . Bilgisayarınızı Windows 7 format CD’si ile başlatıp disk seçimi ekranındaki gelişmiş seçenekler seçeneği ile harddiskinizi biçimlendirebilirsiniz .

# Örnek Görüntü


# Eğer Böyle Hata Alırsanız İndirirkenNot: Üstteki hatanın nedeni yüklediğimiz Windows XP'nin Orjinal Sürümü olmasıdır. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz sonradan hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

# İndirme Bölümü
(5 Saniye Bekleyin Sonra Reklamı Geçin Not: Alternatif eğer 1. link çalışmassa girin.)
İNDİRME LİNKİ : İNDİR
ALTERNATIF : İNDİR

windows iso full türkçe turkish download speed orjinal original
Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.
Copyright © 2016. TeknoCity - Program, Uygulama, Film Full İndir - Tüm Hakları Saklıdır