Advanced System Care Pro 9.3 Portable Full


Advanced System Care Pro 9.3 Portable Full Türkçe

# Bilgi
 Advanced system care, bilgisayarımızın performansını en üst seviyede tutmak için geliştirilen bir bakım ve onarım programıdır. Zamanla bilgisayarımıza kurup kaldırdığımız oyun ve yazılımların kalıntıları bilgisayarımızı bir süre sonra “çöp yığını” haline getiriyor. Çöp yığını haline gelen bir bilgisayarın hızlı çalışmasını beklemek haksızlık olur.
Bunun yanı sıra sürekli tekrarlanan yükle/kaldır işlemleri, diskimizin bölünmesine yol açıyor. Disk bölünmesi de bilgisayarımızı yavaşlatan unsurlardan bir tanesidir. Bilgisayar kullanıcılarının sıklıkla sorduğu “bilgisayarım eskiden çok hızlıydı, ne oldu buna” sorusunun cevabı bu iki temel problemdir.

Bu iki temel problemin yanı sıra bilgisayarı yavaşlatan farklı nedenler de bulunuyor. Bunlara örnek verecek olursak, kullandığımız programların ürettiği çöp dosyalar, işletim sistemimizin ürettiği çöp dosyalar, işletim sistemi problemleri, geçersiz kayıt defteri girişleri, hatalı otomatik başlangıç yazılımları…

Advanced system care, bilgisayarımızın yavaşlamasına sebebiyet veren bu ve buna benzer tüm problemleri saptayıp gerekli işlemleri yaparak daha sağlıklı bir bilgisayar inşa ediyor. Saatlerce uğraştırabilecek bu denli geniş bir bilgisayar bakımını advanced system care bir kaç tık ile yapmamıza olanak veriyor.

# İndirme Bölümü 

İNDİRME LİNKİ : İNDİR (5 Sn Bekle Sağ Üst Geç)

portable full pro 9 10 8 8.1 9.4 9.3 full tamindir gezginler 
Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.
Copyright © 2016. TeknoCity - Program, Uygulama, Film Full İndir - Tüm Hakları Saklıdır