Maxon Cinema 4D Studio vR17.048 SP2 64 Bit Full indir Hızlı Link


# Bilgi

Maxon Cinema 4D, 3 boyutlu animasyon hazırlamak için kullanılan ve profesyonellere hitap eden bir yazılımdır. Özel efekt, ışıklandırma, karakter modelleme ve render gibi alanlarda da sıklıkla kullanılan Maxon Cinema 4D, pratik ve zaman kazandıran özellikleri ile piyasada tutulan yaygın bir yazılım haline geldi. Spider man, Hulk ve daha birçok filmin hazırlanmasında katkıda bulunmasıyla gündemde yer aldı.

Modelleme
Yeni, interaktif çalışma düzlemi modları, dinamik rehberler ve tamamen yeniden tasarlanmış yakalama sistemi ile, çok daha hızlı ve çok daha kesin çalışın.

İş Akışı
Maxon Cinema 4D, Adobe Photoshop, Adobe After Effects ve Nuke gibi anahtar uygulamalarla veri takasında etkileyici gelişmeler sunmaktadır.

Sculpting
CINEMA 4D Studio ve BodyPaint 3D’de bulunan tamamen entegre Sculpting sistemi ile organik modelleme son derece kolaylaştırıldı.

Animasyon
CINEMA 4D içerisindeki kamera, dinamik ve karakter araçlarındaki gelişmelerle animasyon iş akışınızı hızlandırın.

# Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi : Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1
İşlemci : Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64
Ekran Kartı : OpenGL 2.1
RAM : 4 GB
HDD : 3 GB

# İndirme Bölümü

İNDİRME LİNKİ : İNDİR (5 Saniye Bekle Reklamı Geç De)
Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.
Copyright © 2016. TeknoCity - Program, Uygulama, Film Full İndir - Tüm Hakları Saklıdır