SurfEasy VPN APK Full indir


# Bilgi

SurfEasy VPN for Android (Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması)
Android kullanıcıları için kullanışlı bir uygulama ile daha karşınıza çıkıyoruz. Surf easy vpn for android uygulaması ile birlikte ülkemizde erişime kapatılmış olan çok sayıda site kusursuz bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Daha önceki yıllarda birçoklarınız bu sitelere dns değiştirerek giriş yapabiliyordu ancak bir süre sonra Tib dns konusunda da önlemler almaya başladı ve bu önlemler ile birlikte dns engellemeler karşımıza çıktı. Şimdilerde hangi dns’i kullanırsanız kullanın bazı sorunlar yaşayabiliyorsunuz ve bu sorunlar ile birlikte internet’te rahat bir şekilde hareket edemiyor ve istediğiniz siteye giriş yapamıyorsunuz.

Bu uygulama sayesinde herhangi bir engel kalmıyor ve hangi site olursa olsun sorunsuz bir şekilde o adreste yerinizi alabiliyorsunuz. VPN uygulamalarının kullanımı oldukça basit ve bununla ilgili sizlere gerekli yardım da en iyi şekilde yapılıyor. Ücretsiz uygulamalar arasında en çok indirilenlerden bir tanesi olan bu uygulama, kullanımının kolay olması nedeniyle de android kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen programlar arasında yerini almış durumda diyebiliriz.

# İndirme Bölümü

İNDİRME LİNKİ : İNDİR (5 SN BEKLE REKLAMI GEÇ)
ALTERNATİF LİNKİ : İNDİR (5 SN BEKLE REKLAMI GEÇ)


Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.
Copyright © 2016. TeknoCity - Program, Uygulama, Film Full İndir - Tüm Hakları Saklıdır