Visual Studio 2013 Ultimate Full Torrent indir


# Bilgi

Visual Studio 2013 yenilikleri arasında en görünür olanı eklenen yeni renk düzeni. Visual Studio’ un bir önceki sürümü olan 2012’ de “Light” ve “Dark” olan iki alternatifli renk düzenine yeni sürümde “Blue” alternatifi eklendi.

Yeni Visual Studio sürümlerinde Windows Azure ve Office 365 ile Cloud (bulut) teknolojisi ile çalışacak ofis uygulamaları geliştirmek mümkün.
Ekip halinde uygulama geliştirmeye olanak tanıyan Team Foundation Server 2013 RC sürümünde hataları, kullanıcı davranışlarını vb. verileri görselleştirmek için yeni grafik özellikleri geldi.

Web geliştiriciler içinde yenilikler sunan Visual Studio 2013, MVC 5 ve Web API 2 sürümlerini barındırıyor. Browser Link API’ deki yenilikler veSignalR 2 web geliştiriciler için yeni özellikler. Buna paralel olarak proje şablonlarında da yenilikler mevcut. Microsoft’ un JavaScript geliştirme aracı olan TypeScript, Visual Studio 2013 yenilikleri arasında yerini aldı. TypeScript, JavaScript geliştirmek için güçlü yenilikleri ve kod yazma anında hata bildirimi, IntelliSense gibi özellikleri destekliyor.

Yeni sürümde referans edilen kodun ön izlenmesine olanak sağlayan Peek Definition isimli yeni bir özellik mevcut. Peek Definition ile referans edilen kodlarda düzenleme yapmak ve hata gidermek mümkün.

Diğer bir Visual Studio 2013 yeniliği ise CodeLens. Bu yeni özellik Visual Basic ve Visual C# içerisinde kaynak kontrolünde güncel değişiklikler ve referans sayısı gibi bilgiler sağlıyor.

NuGet Paket Yöneticisi içerisine SonaType ile lisans verileri sağlayan güncelleme mevcut. Visual Studio NuGet eklentisi ve Nuget galerisinde bu yenilik kullanılabilir.

Visual C++ için 11 yeni özellik Visual Studio 2013 yenilikleri arasında.

# Visual Studio 2013 Serial # İndirme Bölümü

İNDİRME LİNKİ : İNDİR (5 Sn Bekle Reklamı Geç)

( Torrent Dosyalarını İndirmek İçin Gerekli Program : uTorrent )
Sosyal Ağlarda Paylaşın :

+ yorum + 4 yorum

31 Ekim 2016 07:16

Kardeşim indirme linkini attığın sayfanın reklamlarını inceleyip ona göre seç senin yüzünden rezil oluyoruz !

2 Kasım 2016 11:16

Kardeşim o reklamlar senin girdiğin sitelere göre belirleniyor!!! :D

25 Şubat 2017 00:34

şeyy Arkadaşlar program çalışıyormu gerçekten indiriyorumda yani 2015 2017 kurcadımda uzun sürüodu bende 2013 kuram dedim resmi site olmadı için çalışırmı cevap verirseniz mutlu olurum

5 Mart 2017 04:09

Birazcık da olsa bilgisayar bilgin varsa çalışıp çalışmayacağını anlardın kardeşim... Tabi ki çalışır indiri sadece lisans anahtarını girmeniz yeterli olacaktır.

Yorum Gönder

 
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.
Copyright © 2016. TeknoCity - Program indir,Full programlar - Tüm Hakları Saklıdır